Zapraszamy do obejrzenia nagrania z debaty "Polska wobec Europy i świata", która odbyła się 19 grudnia 2018 r. w Auditorium Maximum UJ. 

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z debaty "Polska wobec Europy i świata" z udziałem prof. Andrzeja Nowaka i dr. Jacka Bartosiaka.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z konferencji "Prawa człowieka: gdzie kończy się prawo a zaczyna polityka (i vice versa) z 26 października. 

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania "Migracje - wyzwania i szanse", które odbyło się 24 września 2018 w ramach cyklu #DebataOEuropie.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania ze spotkania z Ministrem Spraw Zagranicznych Jackiem Czaputowiczem z dnia 6 września 2018 r.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z konsultacji społecznych ws. przyszłości Europy, które odbyły się 6 września w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z Letniej Szkoły Dyplomacji, która odbyła się w dniach 30 lipca - 3 sierpnia 2018 r.

Zapraszamy do obejrzenia programów "Gość Dnia" i "Kronika" w TVP3 Kraków, w których mowa była o naszej Letniej Szkole Dyplomacji.

21 czerwca w Galerii Zdarzeń Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży odbyła się dyskusja na temat niepodległości Polski z udziałem naszych wolontariuszy.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z konferencji Geopolityczne gry na wschodzie Europy: kto rozdaje karty i kto osiąga korzyści?

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania "Na północ zwrot! Jaka współpraca z krajami skandynawskimi", które odbyło się 26 kwietnia 2018.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z konferencji "Geopolityczne gry na wschodzie Europy", która odbyła się 25 kwietnia w Hotelu Europejskim.

Zdjęcia z finału debat oksfordzkich szkół średnich powiatu bocheńskiego, który odbył się 24 kwietnia 2018 r. w siedzibie RODM Kraków.

W środę 4 kwietnia odbyło się spotkanie z Ambasadorem Karier UE, panią Julią Makulik, która przedstawiła możliwości zatrudnienia w instytucjach UE.

26 marca w siedzibie RODM Kraków odbyło się spotkanie z cyklu "Co nowego w polskiej polityce zagranicznej i europejskiej" pt. Konflikt na Ukrainie - jaka przyszłość?.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z debaty "Unia Europejska - stan gry", która odbyła się 26 lutego w Hotelu Europejskim w Krakowie.