Dnia 7 września w Krakowie odbędzie się spotkanie International Meetup: How to be a foreigner in Poland?

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyfrowej, dedykowany interdyscyplinarnej twórczości cyfrowej, odbędzie się dniach 24-29.10 w Krakowie.

Od czwartku 14 września do niedzieli 17 września na placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego będzie trwał Festiwal Viva I’Italia.

W dniach 9-10.09.2017 r. pod hasłem „Krajobraz dziedzictwa – dziedzictwo krajobrazu” odbędą się Europejskie Dni Dziedzictwa.

W dniach 4-7.09.2017 r. w Krakowie odbywa się muzyczny festiwal „Młodzi Artyści w Krakowie”, na którym młodzi zdolni prezentują swoje umiejętności.

W Krakowie w dniach 10-27 sierpnia na Rynku Głównym trwają Międzynarodowe Targi Sztuki Ludowej.

W dniach 14-16 września odbędzie się 26. Międzynarodowa Konferencja Naukowa ENIRDELM „Przywództwo dla rozwoju”.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Programu stypendialnego „Statek Młodzieży Świata” organizowanego przez Rząd Japonii.

Zapraszamy na XII Forum Ekonomiczne Młodych Liderów, w Nowym Sączu w dniach 5-7 września br., równolegle z Forum Ekonomicznym w Krynicy.

8-12.11.2017 r. w Krakowie odbędzie się I Międzynarodowy Kongres Turystyki Religijnej i Pielgrzymkowej „Śladami świętego Papieża Jana Pawła II”.

Sekretariat Generalny ONZ rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń do egzaminu Young Professionals Programme (YPP).

Ministerstwo Spraw Zagranicznych rozpoczęło nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną 2018 do pracy w dyplomacji.

W dniach 25-26 września br. na Uniwersytecie Jagiellońskim odbędzie się międzynarodowa Konferencja Naukowa „Słowiańskie światy wyobraźni”.

19 kwietnia br. w Paryżu, podpisano porozumienie z UNESCO w sprawie organizacji przez Polskę 41. sesji Komitetu Światowego Dziedzictwa.

Dylematy polskiej myśli geopolitycznej na przestrzeni wieków. Konferencja w rocznicę wydania "Miedzy Niemcami a Rosją" A. Bocheńskiego.

W dniach 21-22 września 2017 odbędzie się II Jagiellońska Konferencja Bezpieczeństwa poświęconej aktualnym problemom bezpieczeństwa.