Ministerstwo Spraw Zagranicznych ogłasza konkurs na wybór projektanta polskiego eksponatu do nowej Kwatery Głównej NATO w Brukseli.

Zapraszamy na seminarium "Zagadka pułkownika Becka: o stosunkach polsko-niemieckich i deklaracji o niestosowaniu przemocy z 1934".

Zapraszamy na seminarium "Jeden pas, jedna droga - perspektywy współpracy Polski i Chin" dotyczące współczesnych stosunków polsko-chińskich.

Zapraszamy na pierwsze w 2018 roku spotkanie z cyklu "Co nowego w polskiej polityce zagranicznej i europejskiej?" 29 stycznia o godz. 17:30.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP ustanowiło 3 główne priorytety polityki zagranicznej na 2018 rok związane ze 100-leciem odzyskania niepodległości.

Wraz z College of Europe in Natolin zapraszamy na spotkanie informacyjne w sprawie naboru na studia do Kolegium Europejskiego.

Zapraszamy na polityczne podsumowanie wydarzeń w roku 2017 i dyskusję nad trendami roku 2018, która odbędzie się 19 grudnia o godz. 18:00.

Zapraszamy na ostatnie w tym roku kalendarzowym seminarium akademickie, które odbędzie się 14 grudnia o godz. 18:30.

RODM w Krakowie zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone prezentacji nowości wydawniczych z zakresu spraw międzynarodowych. 

Zapraszamy do wzięcia udziału w naborze na studia w Kolegium Europejskim na rok akademicki 2018/2019.

30 listopada zapraszamy wszystkich mieszkańców Wadowic na wykład z cyklu "Spotkania z historią", który wygłosi dr Joanna Lubecka.

1 grudnia zapraszamy na międzynarodową konferencję "W cieniu Rosji i Nord Stream? Bałtyckie wyzwania geopolityczne".

Zapraszamy na szkolenie na temat praktycznych możliwości pozyskania funduszy na realizację projektów dotyczących współpracy rozwojowej.

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Co nowego w polskiej polityce zagranicznej i europejskiej", które odbędzie się 16 listopada o godz. 17:00.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z dr Agnieszką Grzechynką dotyczące sytuacji w Katalonii, które odbędzie się 19 października o godz. 19:00.

Przedstawiciele sieci RODM spotkali się w dniach 5-6 października br. na szkoleniu zorganizowanym z inicjatywy Ministerstwa Spraw Zagranicznych.